NOWOŚĆ
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Trinity Advanced Pro 2

17 499 zł

Napisz do nas

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij

Aerodynamika, wydajność, wygoda i dopasowanie – wszystko musi zagrać, kiedy pobijasz swoją życiówkę. Mknący niczym pocisk – stworzony, by spełnić oczekiwania zawodowych triatlonistów.

Główne korzyści

Aerodynamiczna wydajność

Rozszerzona analiza obliczeniowej mechaniki płynów (CFD, ang. Computational Fluid Dynamics), dynamiczne testy w tunelu aerodynamicznym oraz specjalna konstrukcja triatlonowa w gotowej do wyścigów konfiguracji aero.

Zintegrowana konstrukcja

Wszystkie elementy rozwiązania AeroVault, od łatwo dostępnego nawadniania i schowków, po hamulce i kokpit od Gianta, stworzono by działały jako system.

Idealne dopasowanie

Precyzyjna geometria ramy i szerszy zakres regulacji umożliwiają dostosowanie do triatlonu lub czasówki, spełniając wyjątkowe wymagania jazdy na czas.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M, L
  • Kolor
    Gloss Grenadine / Matte Metallic Navy
  • Rama
    Kompozyt Advanced, max. szerokość opony 25mm
  • Widelec
    Kompozyt Advanced, aluminiowa rura sterowa OverDrive (1 1/8" x 1 1/4")
  • Tylny amortyzator
    Brak
  • Kierownica
    Giant Trinity Composite, przedłużki Ski-Type
  • Chwyty
    Velo VLT-507
  • Wspornik kierownicy
    Giant Trinity, aluminiowy, dwie opcje wzniosu: 0 i +25mm
  • Wspornik siodła
    Giant Trinity Composite
  • Siodło
    ISM PS1.0
  • Pedały
    Brak
  • Manetki
    Shimano SL-BSR-1, 2x11
  • Przerzutka przednia
    Shimano Ultegra
  • Przerzutka tylna
    Shimano Ultegra
  • Hamulce
    Giant SpeedControl SL
  • Dzwignie hamulca
    Giant Trinity
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Ultegra, 11-s, 11-30
  • Łańcuch
    KMC X11SL-1
  • Mechanizm korbowy
    Shimano Ultegra, 36/52 pomiar mocy Giant Power Pro
  • Srodek suportu
    Shimano, press fit
  • Obręcze
    zestaw Giant P-A2
  • Piasty
    zestaw Giant P-A2
  • Szprychy
    zestaw Giant P-A2
  • Opony
    Giant AC 1, bezdętkowe, 700x25c (25mm), zwijane
  • Dodatki
    Zintegrowany bidon, zintegrowany pojemnik na odżywki, zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, klucz do zaworu, instrukcja), kabel ładowania PowerPro, wspornik kierownicy wznios +25mm
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      160 cm5’3”  to 172 cm5’8”
  • S
      166 cm5’5”  to 178 cm5’10”
  • M
      172 cm5’8”  to 184 cm6’0”
  • L
      179 cm5’10”  to 193 cm6’4”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSML
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)46018,149019,351520,354521,5
BKąt podsiodłowy (degrees)77,0°77,0°77,0°77,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)5092052820,854121,355421,8
DDługość główki ramy (mm) (inch)803,11104,31405,51706,7
EKąt główki ramy (degrees)73,0°73,0°73,0°73,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)401,6401,6401,6401,6
GTrail (mm) (inch)612,4612,4612,4612,4
HBaza kół (mm) (inch)96738,198838,9100339,5101840,1
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)40515,940515,940515,940515,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)652,6652,6652,6652,6
KStack (mm) (inch)4821951020,153921,256822,4
LReach (mm) (inch)39815,741016,141716,442316,7
MPrzekrok (mm) (inch)74229,276730,279031,183632,9
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)40015,740015,740015,740015,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1803,1803,1803,1
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,7172,56,81756,9
QRozmiar kół 700C700C700C700C

Technologie

Technologia Advanced Composite
Technologia Aerosystem Shaping
System Giant Tubeless