NOWOŚĆ
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Reign 29

15 999 zł

Kontakt

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij

Ostre dropy, pokręcone ścieżki, trudne singletracki usiane korzeniami i kamieniami. Dzięki płynnej pracy zawieszenia i pewnemu sterowaniu, ten hardkorowy 29-calowiec pozwala poskromić najdziksze trasy enduro.

Główne korzyści

Wyścigowe zawieszenie

Konstrukcja tylnego zawieszenia Maestro została sprawdzona w ekstremalnych warunkach zawodów Enduro World Series. Amortyzator z mocowaniem typu Trunnion posiada większy skok i jest bardziej płynny, a górny łącznik zawieszenia z kompozytu Advanced Forged zwiększa sztywność i zmniejsza całkowitą masę ramy.

Progresywna geometria enduro

Mocna i wytrzymała rama aluminiowa ALUXX SL ułatwia agresywne zjeżdżanie i pewne skręcanie. Kąty główki ramy i rury podsiodłowej zoptymalizowane pod kątem enduro oraz widelec o skoku 170 mm z 44 mm offsetem zapewniają pewne sterowanie.

Pewność i kontrola 29era

Większe koła 29 cali są świetne na wyboisty teren enduro, utrzymując prędkość na technicznych podjazdach i oferując pewność jazdy na szybkich, technicznych zjazdach.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    S, M, L, XL
  • Kolor
    Metal / Black Diamond
  • Rama
    Aluminium ALUXX SL - przedni i tylny trójkąt, 146mm zawieszenia Maestro, oś przelotowa 12x148mm, max. szerokość opony 2.5", max. wielkość tarczy mechnizmu korbowego 36t
  • Widelec
    RockShox Yari RC, skok 170mm, 15x110 Maxle Stealth, 44mm offset, custom tuned for Giant
  • Tylny amortyzator
    RockShox Deluxe Select+, 205/60, custom tuned for Giant
  • Kierownica
    Giant Contact TR35, 800x35mm, wznios 20mm
  • Chwyty
    Giant Tactal Pro Single S:120mm, M:120mm, L:130mm, XL:130mm
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL XC, 35mm
  • Wspornik siodła
    Giant Contact Switch, regulowany S: skok 125mm / 30.9 x 395mm M: skok 150mm / 30.9 x 440mm L: skok 170mm / 30.9 x 450mm XL: skok 170mm / 30.9 x 450mm
  • Siodło
    Giant Romero
  • Pedały
    Brak
  • Manetki
    Shimano SLX SL-M7100, 1x12
  • Przerzutka przednia
    N/A
  • Przerzutka tylna
    Shimano SLX RD-M7100
  • Hamulce
    Shimano Deore BR-MT520, hydrauliczne, tarcze Shimano RT-66 [P]203mm, [T]203mm
  • Dzwignie hamulca
    Shimano Deore BL-MT501
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano Deore M6100, 10-51
  • Łańcuch
    Shimano
  • Mechanizm korbowy
    Shimano SLX, 32t
  • Srodek suportu
    Shimano, press fit
  • Obręcze
    Giant AM 29 tubeless ready, 30mm wewnętrznej szerokości
  • Piasty
    Aluminiowe
  • Szprychy
    Sapim
  • Opony
    [P] Maxxis Assegai 29x2.5 WT, 3C MaxxTerra, EXO+, TR [T] Maxxis Minion DHR II 29x2.4 WT, 3C MaxxTerra, EXO+, TR bezdętkowe
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, klucz do zaworu, instrukcja), prowadnica łańcucha MRP AMG CS
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      163 cm5’4”  to 172 cm5’8”
  • M
      171 cm5’7”  to 180 cm5’11”
  • L
      179 cm5’10”  to 188 cm6’2”
  • XL
      187 cm6’2”  to 198 cm6’6”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)431174311746418,349619,5
BKąt podsiodłowy (degrees)76,4°76,4°76,4°76,4°
CDługość górnej rury (mm) (inch)57422,660123,764025,266626,2
DDługość główki ramy (mm) (inch)1003,91003,91104,31204,7
EKąt główki ramy (degrees)64,6°64,6°64,6°64,6°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)441,7441,7441,7441,7
GTrail (mm) (inch)132,75,2132,75,2132,75,2132,75,2
HBaza kół (mm) (inch)119146,9122048126249,7128950,7
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)43917,343917,343917,343917,3
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)271,1271,1271,1271,1
KStack (mm) (inch)62224,562224,563124,864025,2
LReach (mm) (inch)42316,745117,848819,251120,1
MPrzekrok (mm) (inch)75729,875929,978130,780431,7
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)80031,580031,580031,580031,5
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)401,6401,6401,6401,6
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,71706,71706,7
QRozmiar kół 29"29"29"29"

Technologie

Technologia Advanced Forged Composite
Technologia ALUXX SL
System zawieszenia Maestro
OverDrive
System Giant Tubeless