Giant Nowy Sącz już otwarty!

piątek, 17 marca 2023

Sklepy

Z przyjemnością informujemy o kolejnym salonie Giant Store na kolarskiej mapie Polski. Tym razem uroczyście otworzyliśmy salon Giant Nowy Sącz, który oferuje swoim klientom najwyższej jakości produkty marek Giant, Liv oraz CADEX.

Giant Nowy Sącz to kolejny salon sieci Giant Store w Polce, stworzony od podstaw według najnowszych standardów Giant Polska. Na 270 m2 znajdziemy produkty marek Giant, Liv oraz CADEX, ze szczególnym uwzględnieniem kategorii performance. Salon dołączył także do pozostałych salonów Giant Store, w których konsumenci mogą odbierać zamówienia internetowe, złożone za pośrednictwem stron internetowych www.giant-bicycles.com/pl oraz www.liv-cycling.com/pl.

LOKALIZACJA

Salon Giant Nowy Sącz zlokalizowany jest przy ul. Tarnowskiej 152, przy drodze krajowej nr 75, będącej wjazdem do miasta od strony północnej i łączącej je z autostradą A4.

STREFY WEWNĄTRZ SKLEPU

Powierzchnia salonu wynosi 270 m2. Została podzielona na dedykowane strefy, z czego największa, strefa Giant, liczy 162 m2. Znajdziemy na niej pełen przekrój rowerów szosowych, górskich, cross&gravel, dziecięcych, a także rowerów elektrycznych (strefa e-bike). W strefie rowerów elektrycznych klienci znajdą najnowsze modele elektryków, przeznaczonych zarówno do codziennego poruszania się po mieście, jak i wyczynowej jazdy po górach.

Strefa CADEX składa się z dużej ściany, na której wyeksponowane zostały akcesoria i komponenty rowerowe najwyższej klasy. Marka CADEX tworzy je i testuje we współpracy z profesjonalnymi zespołami z WorldTour oraz zawodowymi triathlonistami. Produkty te reprezentują najwyższy możliwy poziom innowacyjności i wydajności.

Strefa Champions Ride Giant przedstawia aktualne i historyczne sukcesy zawodowych kolarzy, jeżdżących na rowerach marki Giant. To miejsce dedykowane dla topowego modelu z aktualnej kolekcji, a także dla każdego nowego roweru, który ma swoją premierę.

STREFA LIV

Dedykowana dla kobiet strefa Liv ma powierzchnię 43 m2. Na tej przestrzeni panie mogą znaleźć pełną gamę rowerów z oferty marki Liv, jak również dobrać pasujące do roweru akcesoria.

Marka Liv to pierwsza (i jedyna kompleksowa) marka rowerowa na świecie, dedykowana wyłącznie kobietom. Została założona w 2008 roku przez Bonnie Tu, ówczesną dyrektor Giant, tworzy innowacyjne rowery oraz akcesoria najwyższej jakości, odpowiednio dopasowane do potrzeb zarówno początkujących rowerzystek, jak i profesjonalnych zawodniczek. Celem Liv jest wspieranie wszystkich kobiet jeżdżących na rowerach.

BIKE PERFORMANCE STUDIO

Giant Nowy Sącz posiada także w pełni wyposażoną i wydzieloną przestrzeń Bike Performance Studio, licząca 14 m2. Jest to pomieszczenie, w którym można skorzystać z profesjonalnych usług dopasowania roweru do klienta, sfinalizować transakcję zakupu roweru (chociażby w systemie Click&Collect), jak również przenieść się do wirtualnego świata kolarskiego, dzięki aktywnościom i eventom na platformie ZWIFT. Bike Performance Studio to unikalny koncept Giant Polska, który pozwoli każdemu klientowi doświadczyć kolarskiego klimatu i rozszerzyć wizytę o coś więcej, niż tylko oglądanie rowerów i akcesoriów.

SERWIS

Klienci Giant Nowy Sącz mogą skorzystać z usług profesjonalnego serwisu rowerowego, świadczonych przez wykwalifikowanych i doświadczonych mechaników. Strefa serwisowa zajmuje 38 m2 i jest wyposażona w najnowsze narzędzia oraz środki, umożliwiające świadczenie najwyższej jakości usług serwisowych.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz zachęcamy do odwiedzenia Giant Nowy Sącz!

GIANT NOWY SĄCZ
ul. Tarnowska 152
33-300 Nowy Sącz
www.giantnowysacz.pl
tel. 731 998 053

Udostępnij