NOWOŚĆ
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Langma Advanced Disc 2

11 199 zł

Napisz do nas

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij

Niezależnie od tego, czy jeździsz z miłości do podjazdów, dla szalonych zjazdów, kolejnego PR czy satysfakcji z prowadzenia grupy, Langma Advanced Disc jest na to gotowa dzięki przeprojektowanej, lekkiej i szybkiej aerodynamicznej ramie, zintegrowanym hamulcom tarczowym, prześwitowi na szersze opony oraz specjalnemu siodełku i kierownicy Liv.

Główne korzyści

Przyspieszaj szybciej

Rama z kompozytu Advanced o udoskonalonym profilu aerodynamicznym rur zapewnia stosunek sztywności do masy i aerodynamikę zwiększające wydajność podczas podjazdów i sprintów.

Pełna kontrola

Płynność, siła hamowania i modulacja zintegrowanych hamulców tarczowych daje pewność potrzebną do szybkiego wchodzenia w zakręty i jazdy w zmiennych warunkach pogodowych. Z dodatkowym prześwitem ramy/widelca pozwalającym na założenie opon o szerokości do 32 mm, możesz przygotować swój rower na każde warunki drogowe.

Komfort tam, gdzie się liczy

Całkowicie nowe bezdętkowe koła systemowe Giant SLR 36 (w wybranych modelach) i karbonowa sztyca Variant zapewniają niezrównaną elastyczność, dzięki czemu jazda jest lekka i płynna. Siodełko Liv Approach dopasowuje się do kształtu ciała, dzięki czemu możesz spędzić więcej czasu w siodle bez uczucia drętwienia i dyskomfortu.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M,
  • Kolor
    Chameleon Purple
  • Rama
    Kompozyt Advanced, oś przelotowa 12x142mm, disc, opona do 32mm szerokości
  • Widelec
    Kompozyt Advanced, karbonowa rura sterowa OverDrive, oś przelotowa 12x100mm, disc
  • Tylny amortyzator
    N/A
  • Kierownica
    "Liv Contact XXS:36cm, XS:36cm, S:38cm, M:40cm, L:42cm"
  • Chwyty
    Liv All Condition
  • Wspornik kierownicy
    "Giant Contact XXS:80mm, XS:80mm, S:90mm, M:100mm, L:110mm"
  • Wspornik siodła
    "Giant Variant, karbonowy XXS:357mm, XS:357mm, S:357mm, M:357mm, L:357mm"
  • Siodło
    Liv Approach
  • Pedały
    Brak
  • Manetki
    Shimano 105, 2x11
  • Przerzutka przednia
    Shimano 105
  • Przerzutka tylna
    Shimano 105
  • Hamulce
    "Shimano 105 hydraulic, tarcze Giant MPH [P]160mm, [T]140mm"
  • Dzwignie hamulca
    Shimano 105 hydraulic
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano 105, 11-s, 11-30
  • Łańcuch
    KMC X11EL-1
  • Mechanizm korbowy
    "Shimano 105, 36/52 XXS:165mm, XS:165mm, S:170mm, M:170mm, L:172.5mm"
  • Srodek suportu
    Shimano, press fit
  • Obręcze
    Giant P-R2 Disc
  • Piasty
    Giant P-R2 Disc
  • Szprychy
    Giant P-R2 Disc
  • Opony
    Giant Course 1, tubeless, 700x25c (28mm), zwijane
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, klucz do zaworu, instrukcja)
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Najważniejsze informacje

Langma Advanced Disc with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XS
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M
      164 cm5’5”  to 176 cm5’9”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XSSM
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)42016,545017,748018,9
BKąt podsiodłowy (degrees)75,0°74,5°74,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)5082052420,654021,3
DDługość główki ramy (mm) (inch)1204,71355,31556,1
EKąt główki ramy (degrees)71,0°72,0°72,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)491,9491,9491,9
GTrail (mm) (inch)67,82,661,42,458,22,3
HBaza kół (mm) (inch)97338,3977,238,5984,238,7
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)40515,940515,940515,9
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)722,869,52,769,52,7
KStack (mm) (inch)516,520,3531,820,9552,621,7
LReach (mm) (inch)369,614,5376,514,8381,515
MPrzekrok (mm) (inch)70027,673028,776029,9
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)36014,23801540015,7
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)803,1903,51003,9
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1656,51706,71706,7
QRozmiar kół 700C700C700C

Technologie

Technologia Advanced Composite
Geometria Compact Road
Wariantowa sztyca podsiodłowa
OverDrive
PowerCore
MegaDrive
Zintegrowany zacisk wspornika podsiodłowego ISC
Tubeless System