NOWOŚĆ
{{ productAwardLocalized.Quote }}

Defy Advanced Pro 2 AX

20 499 zł

Napisz do nas

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij

Od wyścigów typu Gran Fondo, po wycieczki solo, ta lekka kompozytowa szosówka oferuje geometrię na długie trasy i komfort na nierównościach. Płynność i szybkość przez cały dzień.

Główne korzyści

Konstrukcja z myślą o amortyzacji

Rama kompozytowa Advanced została zaprojektowana specjalnie do długodystansowych jazd szosowych, zapewniając płynność jazdy i mniejsze zmęczenie na dalekich trasach. Sztyca i kierownica D-Fuse pochłaniają drgania i nierówności.

Pełna kontrola

Integracja hamulców tarczowych w standardzie Flat-Mount z osiami przelotowymi 12 mm z przodu i z tyłu zapewnia bardziej niezawodną siłę hamowania i większą kontrolę, nawet na mokrej, wyboistej drodze.

Wszechstronność

Długodystansowa geometria szosowa, zwiększony prześwit na opony (do 35 mm) i integracja hamulców tarczowych pozwalają radzić sobie z różnorodnymi drogami i warunkami, od gładkich nawierzchni po wyboiste drogi boczne i górskie przełęcze.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    XS, S, M, M/L, L, XL
  • Kolor
    Black Chrome / Black
  • Rama
    Kompozyt Advanced, disc, max. szerokość opony 35mm
  • Widelec
    Kompozyt Advanced, karbonowa rura sterowa OverDrive2 (1 1/4" x 1 1/2"), disc
  • Tylny amortyzator
    brak
  • Kierownica
    Giant Contact SL D-Fuse
  • Chwyty
    Stratus Lite 3.0
  • Wspornik kierownicy
    Giant Contact SL
  • Wspornik siodła
    Giant D-Fuse SL, kompozytowy, 16mm offset
  • Siodło
    Giant Fleet SL
  • Pedały
    Brak
  • Manetki
    SRAM Rival eTap AXS, 2x12
  • Przerzutka przednia
    SRAM Rival eTap AXS
  • Przerzutka tylna
    SRAM Rival eTap AXS
  • Hamulce
    SRAM Rival eTap AXS hydrauliczne, tarcze SRAM PaceLine [P]160mm, [T]140mm
  • Dzwignie hamulca
    SRAM Rival eTap AXS hydrauliczne
  • Kaseta / Wolnobieg
    SRAM Rival, 12-s, 10-36
  • Łańcuch
    SRAM Rival D1
  • Mechanizm korbowy
    SRAM Rival D1 DUB, 33/46
  • Srodek suportu
    SRAM DUB, press fit
  • Obręcze
    Giant SLR 2 36 Carbon Disc WheelSystem
  • Piasty
    Giant SLR 2 36 Carbon Disc WheelSystem, oś przelotowa 12mm
  • Szprychy
    Giant SLR 2 36 Carbon Disc WheelSystem
  • Opony
    Giant Gavia Fondo 1, bezdętkowe, 700x32c (33.5mm), zwijane
  • Dodatki
    Zestaw bezdętkowy (uszczelniacz 2x60ml, łyżki do opon, klucz do zaworu, instrukcja), uchwyt licznika (Giant & Garmin), ładowarka SRAM eTap/AXS z kablem
  • Waga orientacyjna
    W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • M
      171 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      177 cm5’10”  to 187 cm6’2”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  MML
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)48018,951520,3
BKąt podsiodłowy (degrees)73,5°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)54521,556022
DDługość główki ramy (mm) (inch)1606,31857,3
EKąt główki ramy (degrees)72,5°72,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)502502
GTrail (mm) (inch)58,22,358,22,3
HBaza kół (mm) (inch)99839,3101039,8
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)42016,542016,5
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)753702,8
KStack (mm) (inch)56722,358623,1
LReach (mm) (inch)37714,838115
MPrzekrok (mm) (inch)78630,981632,1
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)42016,542016,5
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)1003,91003,9
PDługość ramienia korby (mm) (inch)172,56,8172,56,8
QRozmiar kół 700C700C

Technologie

Technologia Advanced Composite
Wspornik podsiodłowy D-Fuse
OverDrive 2
Geometria Compact Road
System Giant Tubeless
Kompatybilność z RideSense