{{ productAwardLocalized.Quote }}

Bliss

2 599 zł

Item # {{ partnumber.code }}

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wysyłka z magazynu i odbiór w 7 dni roboczych.

Expected in our warehouse around {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in about 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weeks

Jaki jest mój rozmiar?

Udostępnij

Wyposażony tak by radzić sobie z każdym terenem – pokonuj drogi, ścieżki i szlaki z pewnością i w dobrym stylu.

Główne korzyści

Budzący zaufanie

Idealny na pierwszy rower górski. Aluminiowa rama klasy ALUXX jest lekka, zwinna i trwała, niska wysokość przekroku zapewnia łatwiejsze manewrowanie w terenie.

Zorientowany na rowerzystkę

Dwa rodzaje kół (26 lub 27.5 cali) w zależności od rozmiaru ramy dla wyważonych doświadczeń.

Gładkie prowadzenie

Przednie zawieszenie o skoku 75mm zapewnia komfort i łatwość prowadzenia.

Za co go uwielbiamy

Jeśli po raz pierwszy wyjeżdżasz na bezdroża albo ruszasz na krótką przejażdżkę po okolicy – Bliss zaznajomi Cię ze swobodą rowerowej jazdy bez wielkich inwestycji. Wyprostowana pozycja ciała sprawia, że na siodełku odczuwasz relaks i komfort, bez pogorszenia wydajności jazdy. Gdy pogoda się zmieni albo trasa stanie się wyboista, wydajne zawieszenie przednie, precyzja hamowania i przyczepność zapewnią Ci bezproblemową jazdę. Otwórz się na możliwości i ruszaj po przygodę z Bliss.

Specyfikacja
  • Rozmiary
    26": XXS, XS 27.5": S, M
  • Kolor
    Desert Sage / Trekking Green, Eclipse / Pale Mauve
  • Rama
    Aluminium ALUXX
  • Widelec
    SR Suntour XCE 28, skok 80mm
  • Tylny amortyzator
    brak
  • Kierownica
    Giant Sport, aluminiowa
  • Chwyty
    Giant Sole-O
  • Wspornik kierownicy
    Giant Sport, aluminiowy, 15°
  • Wspornik siodła
    Giant Sport, 300x 30.9mm
  • Siodło
    Liv Custom
  • Pedały
    platformowe
  • Manetki
    Shimano EF41, 3x7
  • Przerzutka przednia
    Shimano Tourney
  • Przerzutka tylna
    Shimano Tourney
  • Hamulce
    V-brake
  • Dzwignie hamulca
    Shimano EF41
  • Kaseta / Wolnobieg
    Shimano MF-TZ500, 14x34
  • Łańcuch
    KMC Z7
  • Mechanizm korbowy
    ProWheel forged, 24/34/42
  • Srodek suportu
    kwadrat
  • Obręcze
    Giant, aluminiowe
  • Piasty
    Aluminiowe, uszczelnione łożyska
  • Szprychy
    Stal nierdzewna, 14g
  • Opony
    Giant Quickcross, 27.5x2.1 / 26x2.1
  • Dodatki
    -
  • Waga orientacyjna
    -

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.

Najważniejsze informacje

Bliss with interactive tooltips

Tabela rozmiarów i geometria

Wskazane rozmiary powinny być traktowane referencyjnie. Prosimy skontaktować się z lokalnym sprzedawcą Giant i Liv w celu dobrania właściwego rozmiaru. Dostępność rozmiarów może się różnić w poszczególnych krajach.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • XXS (26")
      146 cm4’9”  to 157 cm5’2”
  • XS (26")
      152 cm5’0”  to 163 cm5’4”
  • S (27.5")
      158 cm5’2”  to 169 cm5’7”
  • M (27.5")
      165 cm5’5”  to 176 cm5’9”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  XXS (26")XS (26")S (27.5")M (27.5")
ADługość rury podsiodłowej (mm) (inch)3301337014,642016,547018,5
BKąt podsiodłowy (degrees)74,5°74,0°73,5°73,0°
CDługość górnej rury (mm) (inch)53521,155021,757022,459523,4
DDługość główki ramy (mm) (inch)953,71104,31104,31355,3
EKąt główki ramy (degrees)69,5°69,5°69,5°69,4°
FWyprzedzenie widelca (mm) (inch)401,6401,6421,7421,7
GTrail (mm) (inch)82,93,282,93,284,93,384,93,3
HBaza kół (mm) (inch)103740,8104841,3107642,4109743,2
IDługość tylnego trójkąta (mm) (inch)42416,742416,743517,143517,1
JObniżenie środka suportu (mm) (inch)401,6401,6481,9481,9
KStack (mm) (inch)53721,155121,760223,762524,6
LReach (mm) (inch)38615,239215,439215,440415,9
MPrzekrok (mm) (inch)60823,963124,867526,671128
NSzerokość kierownicy (mm) (inch)60023,660023,662024,464025,2
ODługość wspornika kierownicy (mm) (inch)602,4602,4753903,5
PDługość ramienia korby (mm) (inch)1706,71706,71706,71756,9
QRozmiar kół 26"26"27.5"27.5"

Technologie

Technologia Aluxx

Producent może w dowolnej chwili dokonać zmian specyfikacyjnych, które mogą nie być uwzględnione w przedstawionej na tej stronie specyfikacji i na zdjęciach produktu. Specyfikacje techniczne, opisy, zdjęcia i sugerowane ceny detaliczne mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Produkt oferowany w sklepie stacjonarnym może różnić się od przedstawionego na tej stronie.